fbpx
Evoilino apartmán v olivovém háji na ostrově Korfu
Print Friendly, PDF & Email

Evoilino apartmán v olivovém háji na ostrově Korfu leží pouhých 1 800 m od letoviska Acharavi, mezi mořem a horou Pantokrator. V severní části ostrova Korfu, ve vesničce Agios Panteleimonas – osada Priftatika – je umístěn domek s apartmánem v udržované zahradě. V osadě je pár domů, většinou k rekreačním účelům. Domek je obklopen starými olivovými háji, kterými se dá dojít prašnou cestou do letoviska Acharavi.
K pláži v letovisku Acharavi je to necelé 2 kilometry procházkou olivovými háji.

Od roku 2022, přímo v rodném domku mého muže, máme Evoilino apartmán k pronájmu od konce jara do podzimu. Apartmán je pro 4-5 osob, má svůj oddělený vchod i možnost posezení na malé zahrádce s výhledem na olivovníky. Toto ubytování v klidném a tichém prostředí má dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi, do jedné z místnosti je možné dodat dětskou postýlku, či přistýlku. Je vybaven kuchyňkou a sociální zařízením.

Evoilino apartmán je ideální pro milovníky pěší turistiky, milovníky horských kol. Je vhodný také pro klientelu, která přijede na ostrov vlastím autem, či má zájem si půjčit vůz na celou dobu pobytu a cestovat. Letovisko Acharavi je vzdálené 1800 m dolů z kopce. Kdo má rád staré vesničky, může se procházkou po cestě dostat do vesničky Episkepsi (3300 m, 4 min. autem) s možností posezení mezi starousedlíky v kafeniu, či ochutnání korfské kuchyně v tradiční vesnické taverně.

Období/nocčervenčervenecsrpenzáří
Pro 4 osoby50 euro60 euro70 euro50 euro
Ceník pobytu v Evoilino apartmánu pro turistickou sezónu 2024


Evoilino apartmán – zázemí

Výhodou Evoilino apartmánu je, že majitelé bydlí vedle. Eva poradí s trasami výletu po celém ostrově, kde se vydat za dobrým jídlem i kouzelnými místy. Dimi okamžitě opraví či doplní vše potřebné. Jako bonus dostanete na ochutnání olivový olej EVOILINO. Máte možnost během pobytu vyzkoušet i jiné produkty této značky a také se dovědět vše o sběru oliv, lisování a uchovávání korfského tekutého zlata.

Eva, po létech strávených v cestovním ruchu, Vám pomůže při organizování Vašich výletů.
V případě zájmů, může s manželem pro Vás zorganizovat grilování na zahradě, či připravit některých z tradičních korfských pokrmů, které sepsala do listové kuchařky v češtině.

Během pobytu v Evoilino apartmánu můžete ochutnat i olivový olej Evoilino. Ten je lisovaný z oliv vypěstovaných ekologickou metodou v rodinném olivovém sadě a také další z přírodních produktů, které nabízejí. Více informací se dozvíte na jejich stránce Evoilino nebo na e-mailu: info@evoilino.com

Nebo produkty Evoilino můžete objednat u nás na e-shopu Řecko nás baví a my vám je dodáme kamkoliv po ČR do 1 dne a na Slovensko do 2 dní:

Během pobytu je možné rovněž objednání masáží u české fyzioterapeutky, která přijede za Vámi.

Pro milovníky pěší turistiky je možnost dojít olivovými háji nejen do Acharavi, ale také na horu Pantokrator.
V letovisku Acharavi je možnost zapůjčení horských i silničních kol v půjčovně S-bikes.

Eva Venuše – můj život na Korfu

Když jsem před mnoha léty připlouvala lodí z italského Brindisi z přístavní šedi zóny industriale k břehům Kerkyry zatajil se mi krásou starého města dech. Okamžitě jsem se zamilovala do tohoto pohádkového místa.

Nebylo to ovšem zamilování poslední. Druhá zamilovanost přišla záhy a to do stromu, kterého si od té doby velmi vážím a ctím – zamilovala jsem se do olivovníků.

Nakonec po létech strávených na olivovém ostrově přišla zamilovanost třetí a to do ostrovana.

A tak mi díky němu život nadělil vše, o čem jsem jen do té doby snila. Najednou jsem měla své olivovníky, život na milovaném ostrově a k tomu ještě skvělého partnera.

Více o našem životě mezi olivovníky na Korfu si můžete přečíst v našem článku Olivovník Evropský.

Kontakt ubytování Evoilino

– adresa: Ag. Panteleimon / ostrov Korfu
– Jazyky: čeština
– Majitelé: Eva (CZ) + Dimi (GR)
– e-mail: info@evoilino.com
– tel. +420 604 235 438
– web: https://www.evoilino.com/

🍀🎁 SLEVA: Využijte slevu 5% z pobytu v letní sezoně, když v Evoilino nahlásíte, že jste od nás 😊☝️ Sleva platí, když v e-mailu na info@evoilino.com nebo po telefonu Evičce nahlásíte, že jste z www.reckonasbavi.cz 😊