fbpx
Svatba na Korfu – Řekněte si ANO na nejkrásnějším místě
Print Friendly, PDF & Email

Svatba na Korfu – Říká se mu smaragdový nebo olivový ostrov, v řečtině pak Kerkyra. Kromě olivovníků tady rostou voňavé orchideje, eukalypty, citrusovníky, ibišky nebo gardénie. Na sedmém největším řeckém ostrově najdete nádherné pláže, malebné zátoky i architektonické skvosty. V neopakovatelné atmosféře tu můžete prožít svůj svatební den a zároveň ho spojit s nezapomenutelnou dovolenou.

Řecký ostrov Korfu je jednou z nejkrásnějších destinací pro svatbu v zahraničí. Leží blízko jižního cípu Itálie a spojují se tady řecké i italské vlivy. Ostrov hýří barvami, mísí se tu zeleň s pestrobarevnými květy, okolní moře je tyrkysově modré, pláže jsou pokryté zlatavým pískem anebo drobnými bělostnými oblázky. Vše dohromady vytváří pestrou mozaiku, která prozáří váš svatební den.

Svatba nejen na pláži

Ať už si svoji svatbu v zahraničí chcete užít na pláži anebo dáváte přednost romantickému místu s nádechem historie, Korfu je tou správnou volbou. Překypuje nejen přírodními skvosty, ale také památkami. Architektura na tomto řeckém ostrově je ovlivněna italským stylem, avšak  vesničky ve vnitrozemí si uchovaly svoji tradiční řeckou atmosféru.

Pravděpodobně nejfotografovanějším místem ostrova je úžina u poloostrova Kanoni se dvěma ostrůvky. Na jednom z nich stojí klášter Vlacherna s malou kapličkou. Druhému se pak přezdívá Myší ostrov a je zalesněný. Z dalších památek na Korfu najdete například kostel Ypapanti, jenž je oblíbeným místem pro svatební obřady.

Ostrov Korfu
Pontikonisi a Vlacherna

Svatbu na ostrově Korfu proto můžete prožít na pláži při západu slunce, u některé z vyhlášených a fotogenických památek, stejně jako na terase hotelu s veškerým luxusem, v rozkvetlých a provoněných zahradách zámku, na romantickém mole anebo v naprostém soukromí vilky, kterou si na vaší dovolenou pronajmete. Všechna místa pro svatbu v Řecku jsme pro vás pečlivě vybrali, abychom dokázali splnit vaše přání a představy.

Svatba na Korfu

Na Korfu můžete prožít nejen nádherný svatební den, ale třeba celý svatební týden a spojit tak svatbu, líbánky a dovolenou. Řekové svatby milují, a i proto je Řecko vyhledávanou svatební destinací.

Korfu je výjimečné tím, že zde neprobíhají právně platné svatby mimo radnici. Proto nejste limitováni výběrem místa a svatbu pro vás můžeme uspořádat opravdu kdekoli. Svatební obřady organizujeme vždy na místech, která zaručují dostatek soukromí a budou přesně podle vašeho gusta.

Svatby v zahraničí i zásnuby v zahraničí pro vás v agentuře Svatby trochu jinak… chystáme už od roku 2008 a máme tak bohaté zkušenosti. Napište si o katalog svatebních destinací a zažijte nádhernou svatbu u moře třeba právě na ostrově Korfu.

3.5 2 hodnocení
Article Rating
Upozornit mě
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Máte jinou zkušenost či aktuální info? Napište nám komentář.x