fbpx

Podpořte nás

Milí čtenáři, cestovatelé a přátelé Řecka, pokud se vám náš cestovatelský portál Řecko nás baví líbí a rádi by jste podpořili naši myšlenku, provoz stránek, chtěli odměnit práci našich autorů, podpořte nás.

Důležitá podpora nejsou jen finance, ale především:

  • vaše zpětná odezva. Usměvavý čtenář je naší nabíječkou :)Řecko nás baví logo
  • doporučte naše stránky kamarádům, kteří se zajímají o Řecko a cestování.
  • nejvíce pomůžete, pokud nás doporučíte formou www odkazu na jiných cestovatelských portálech, v diskuzích, ve článcích. Tzv. zpětné odkazy jsou pro náš web největší odměnou.
  • sdílejte prosím naše články na sociálních sítích a nezapomeňte k nim připsat či okopírovat úvodní text. Sdílení bez textu často zcela ztratí myšlenku, význam i podstatu článku.

Jaká je naše myšlenka a další meta?

  • chceme propagovat krásy Řecka. Proč? Protože nás to baví :) Protože pod tímto pojmem si většina lidí vybaví modrobílé kopulky na Santorini nebo nejznámější místa na Rhodosu, Krétě či Zakynthosu. I tam je samozřejmě krásně, ale my chceme poznat, objevovat i těch dalších 92% Řecka, o kterém se tolik nemluví. My sami každým rokem zíráme, jak je Řecko obrovské, hornaté, úžasně různorodé a naprosto jedinečné.
  • chceme popsat nejzajímavější místa v dané oblasti, přinést detailní informace, GPS souřadnice, mapy a kvalitní fotografie. Chceme motivovat k procházkám, toulkám, horským tůrám, adrenalinovým zážitkům a samozřejmě k relaxu a pohodě :)
  • chceme pomoci lidem v Řecku, doporučovat jejich práci, kvalitní služby a jejich jedinečnou pohostinnost. Oni na cestách pomáhají nám, my můžeme pomáhat jim!

Jaký je náš sen?

  • chceme cestovat a poznávat Řecko, dokud nám to naše zdraví a situace dovolí.
  • chtěli bychom vybudovat přehledný cestovatelský portál o Řecku. Odkazovat na místa, která jsme opravdu prochodili a nepsat o něčem, co jsme ani neviděli. Takových článků je bohužel na internetu velmi hodně. Vždy když objevíme fotografie a videa lidí, kteří onou stezkou opravdu prošli, naše srdce zaplesá a zjistíme, že tam chceme taky. Nebýt těchto lidí, nemáme inspiraci. Pokud vás v budoucnu inspirujeme na toulání řeckou přírodou, budeme mít radost z toho, že naše práce měla smysl.

Často se nás lidi ptají, zda se nebojíme propagace, která na popsané místo zavede mnoho dalších…

  • moc se toho nebojíme. Poslední dobou potkáváme zejména individuální turisty z Itálie, Francie, Švédska a samozřejmě místní Řeky. Pro nás v CZ/SK jsou tyto destinace často nové a téměř neznámé. Nejsme totiž zvyklí na tzv. „island hopping“. Cestovat z místa na místo a individuálně. Řekové naši zemi moc dobře znají, ale říkají, že k nim moc často nezabloudíme. Ať u nás motivujeme další. Na druhou stranu nás osobně nejvíce přitahují lokality, kde je zapotřebí dobrá fyzická kondice, nespočet kapek potu, ušpiněných hader a několik našlapaných kilometrů. Dokud budou existovat hůře dostupná místa, trochu dál od přímých linek, budou před masovým turismem stále skrytá.

Začínáte se ptát, zda náš projekt o Řecku můžete nějak podpořit. Vážíme si toho a mockrát děkujeme za vaši přízeň i jakkoukoliv podporu!

Pokud nás chcete podpořit a přispět jakoukoliv částkou k dalšímu rozvoji webu, můžete tak učinit převodem na účet Airbank: 1199285035/3030

Ze zahraničí nás můžete podpořit pomocí platebního systému PayPal, který rovněž podporuje platební karty. Stačí níže kliknout na Donate:


Objevte skryté krásy Řecka na reckonasbavi.cz
Řecko nás baví