fbpx
Primoula Country Hotel – Boží wellness v Ano Pedina
Print Friendly, PDF & Email

Primoula Country Hotel v obci Ano Pedina je ideálním místem k odpočinku při vašich romantických toulkách pohádkovým krajem Zagori. Pokud hledáte skvělý tip na „líbánky v Řecku“, nebo chcete své polovičce udělat jenom radost a mile ji překvapit, jste právě nyní na té správné adrese! Však už víte,Řecko nás baví“ a my doporučujeme jenom to, co jsme sami zažili a vyzkoušeli. Aby to celé klaplo: musíte mít oba rádi hory, dobré jídlo, spojení kamene a dřeva, relaxaci ve wellness a hlavně sebe navzájem…

V dokonalé harmonii s okolní přírodou

Aby mohl být vybudován Primoula Country Hotel, muselo dojít k totální rekonstrukci opuštěného tradičního sídla situovaného na vrcholu kamenné vesnice Ano Pedina. Majitelům se tu povedl doslova malý zázrak! Krásné kamenné budovy kopírují architektonickou identitu oblasti a jsou spojeny v dokonalé harmonii s okolní přírodou. Hotel Primoula leží nedaleko vesnice Monodendri a kaňonu Vikos, kam se po romantickém odpočinku můžete vydat společně na procházku. Hotel nabízí 7 pohodlných pokojů a 4 mezonetová apartmá (vily). Všechny pokoje jsou vybaveny do detailů tradičním nábytkem, každý v jiném stylu a jinými dekoracemi. Některé z pokojů nabízejí třeba vanu v rámci vaší ložnice :)

Venkovní wellness s terasou

Nejlepší třešničkou na tomto „sladkém dortu“ je bezpochyby překrásné wellness, které si při troše štěstí můžete zamluvit jenom pro sebe! Záleží samozřejmě na termínu (sezoně) a zájmu ostatních. Venkovní wellness s výhledem na obec Ano Pedina byl i hlavní důvod, proč jsem právě tady v roce 2017 rezervoval pokoj, jako dárek k narozeninám. Wellness jsme měli na 2,5 hodiny jen pro sebe. Součástí kamenné terasy je finská sauna, sprcha, dřevěná jacuzzi (vyhřátá na 38°C), kamenné ohniště, spousta lucerniček a svíček. Ideální je rezervace těsně před západem slunce! Pak si užijete tohle místo ještě za světla a po chvíli i hezky po tmě s výhledem na hvězdnou oblohu nad vámi.

Venkovní welness můžete využít od května do konce září.

Vnitřní wellness s krbem

Úplnou novinkou Primoula Country Hotelu jsou vnitřní lázně Indoor SPA, které nabízejí moderní vybavení pro jedinečné okamžiky. Marocké barvy v příjemném arabském prostředí uchvátí každého hosta. V lázních najdete kromě sauny v úžasné místnosti s krbem i hydromasážní bazén! Stačí si otevřít láhev červeného (kokkino krasí), zapálit svíčky a večer může být jen váš! Stejně jako venkovní wellness si můžete zamluvit vnitřní lázně jenom pro sebe ;)

Bohaté snídaně

Primoula nabízí hostům tradiční řeckou a vskutku bohatou snídani. Vyrobenou z čistě místních produktů, čerstvých surovin v závislosti na ročním období (například sýr, vejce, bylinky, med, tradiční koláče), zelenina a ovoce z vlastní zahrádky.

„Naše snídaně slouží dvěma účelům… Na jedné straně nabízíme našim hostům možnost ochutnat jídla a příchutě místní kuchyně s čerstvými a zdravými ingrediencemi, na druhé straně podporujeme místní komunitu a ekonomiku nákupem produktů od malých místních výrobců. V zimním období se snídaně podávají v jídelně a v létě na naší kamenem dlážděné terase s nádherným výhledem na vesnici a údolí.“

Primoula Country Hotel and Spa, Ano Pedina

Inspirovali jsme Tě k výletu? Hotel Primoula bohužel není v současné době na Booking.com, rezervaci provedeš přímo přes jejich stránky kliknutím zde (nebo e-mailem). Pokud se Ti ubytování bude líbit, můžeš podpořit náš projekt rezervací jakéhokoliv ubytování na Bookingu kliknutím přes naše stránky. My pomáháme Tobě, Ty můžeš příště pomoci nám… Děkujeme.

Booking.com


29 fotografií, které řeknou více než tisíc slov

0 0 hodnocení
Article Rating
Upozornit mě
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Máte jinou zkušenost či aktuální info? Napište nám komentář.x